Dołącz do społeczności Serenity

Załóż darmowe konto!

Po co nam Twój adres email?

  • Używamy Twojego adresu, aby przesyłać Ci spersonalizowane oferty i promocje, również darmowe minuty do wykorzystania w serwisie. Możesz wypisać się z listy subskrybentów w każdym momencie.
  • Nigdy nie sprzedamy ani nie ujawnimy Twojego adresu email. Nawet Twojemu doradcy.

rozwiń

Administratorem Danych Osobowych zebranych w związku z funkcjonowaniem Serwisu Internetowego jest w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 – Usługodawca, spółka 4C Sp. z o.o., która czuwa nad bezpieczeństwem Danych Osobowych Użytkowników. Użytkownicy Serwisu Internetowego mają prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych. Jeżeli Użytkownik żąda zmiany swoich Danych Osobowych, zakresu ich przetwarzania, wykreślenia, bądź udostępnienia informacji związanych z ich przetwarzaniem przez Usługodawcę, może to uczynić za pomocą e-maila zawierającego w swej treści żądanie wraz z numerem telefonu, które przesyła na adres: dane@ebill.pl.

Dlaczego Serenity to miejsce dla Ciebie

Zaangażowani doradcy

Znajdziesz tu w 100% autentycznych, godnych zaufania Ekspertów, którzy są gotowi znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

Kiedykolwiek potrzebujesz, gdziekolwiek chcesz

Uzyskaj odpowiedzi od naszego Eksperta na swoje pytania, w dowolnym miejscu i czasie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7 – przez telefon, SMS, e-mail lub chat.

Bezpiecznie, prywatnie

Wszystkie Twoje rozmowy i odczyty z kart są w 100% prywatne, bezpieczne i chronione.